Svarīga informācija visiem sportistiem!

AUTOSPORTIST! Šī informācija tieši Tev. Jāņu brīvdienas lēnām noslēdzas un tas nozīmē, ka lieliem soļiem tuvojas lielā autokrosa nedēļas nogale Sporta kompleksā „Pilskalni&rdquo..

Lasīt vairāk (0)
Autokross Pilskalnos 8. un 9. Jūlijā

Autokrosa sezona uzņem apgriezienus! 8. un 9. jūlijā, autokrosa svētki sporta komplēksā "Pilskalni". Divu dienu garumā tiks aizvadīti gan folkreisa, gan arī Latvijas un Baltijas čempionāt..

Lasīt vairāk (0)
Latvijas autokrosa čempionāta 2017. gada sezona

Kā ierasts, Latvijas autokrosa čempionāta pirmais posms norisināsies Smiltenē, sporta un atpūtas komplekā Teperis, jau šīs nedēļas izskaņā - 30. aprīlī! Atklāšanas posmam piete..

Lasīt vairāk (0)
FOKLREISS PILSKALNOS

Sestdien 11. februārī, plkst. 10:00. LAF Krosa komisijas autokrosa kausa, LAF Folkreisa Ziemas kausa posms.  P.S. Nepiemērotu laikapstākļu gadijumā pasākums tiks atcelts. Par izmaiņām krosa n..

Lasīt vairāk (0)
Piecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2017. gadu!

2016. gads mums, SK Pilskalniem, ir ļoti nozīmīgs, jo beidzot mēs īstenojām savu sapni, par ATKALATGRIEŠANOS Lavijas autokrosa apritē.  Cik varējām, darijām paši, bet kā zināms, la..

Lasīt vairāk (0)
Adventes laiks!

Siltu un mierīgu svētku gaidīšanas laiku Jums, mūsu Draugi! Baudiet kopā būšanu! Jūsu SK Pilskalni!!!

Lasīt vairāk (0)
Video atskats.

             Hei draugi! Mums ir ienācies, kas labs- video atskaite par Latvijas un Baltijas čempionātu autokrosā, SK Pilskalni! Spiežam L..

Lasīt vairāk (0)
Trases rekordi!

Labrīt šajā lietainajā pirmdienā! Esam priecīgi paziņot, ka mums ir divi lieliski autosportisti, kuriem tas gods būt pirmajiem SK Pilskalni rekordistiem. Super 2000 braucējs Juris Spīķis 02...

Lasīt vairāk (0)
LIVE: Autokross Pilskalnos notiek pilnā sparā!

Svētdiena, 10.07.2016. 20:00 Sacensības sporta kompleksā "Pilskalni" noslēgušās! Izdevās lieliski - aizraujošas cīņas un patīkami laikapstākļi! Apsveicam visu klašu u..

Lasīt vairāk (0)