Video atskats.

             Hei draugi! Mums ir ienācies, kas labs- video atskaite par Latvijas un Baltijas čempionātu autokrosā, SK Pilskalni! Spiežam L..

Lasīt vairāk (0)
Trases rekordi!

Labrīt šajā lietainajā pirmdienā! Esam priecīgi paziņot, ka mums ir divi lieliski autosportisti, kuriem tas gods būt pirmajiem SK Pilskalni rekordistiem. Super 2000 braucējs Juris Spīķis 02...

Lasīt vairāk (0)
LIVE: Autokross Pilskalnos notiek pilnā sparā!

Svētdiena, 10.07.2016. 20:00 Sacensības sporta kompleksā "Pilskalni" noslēgušās! Izdevās lieliski - aizraujošas cīņas un patīkami laikapstākļi! Apsveicam visu klašu u..

Lasīt vairāk (0)
Trases shēma.

Sveiki, Autosporta draugi!  Pirms ierašanās, pie mums ciemos, piedāvājam aplūkot trases shēmu, lai būtu kaut nedaudz priekšstats, kā tad pie mums izskatīsies nedēļas nogalē! U..

Lasīt vairāk (0)
Dienas kārtība Pilskalnos 9.07.-10.07.

  Sestdiena - 09.07.2016 8:00 – 9:00 FR dalībnieku reģistrācija 8:00 – 9:30 FR automašīnu tehniskā pārbaude 9:20 – 10:10 FR brīvie treniņbraucieni 10:20 FR dalīb..

Lasīt vairāk (0)
Biļešu cenas

  Sveiciens šajā karstajā un patīkamajā brīvdienā! Cerams, ka pēc Jāņu svinībām visi veseli un atkopušies no šašlikēšanas! :) Esam saņēmuši jautāju..

Lasīt vairāk (1)
Kā pie mums nokļūt?

Lai skatītājiem un sportistiem būtu ērtāka nokļūšana līdz trasei, iesakām izmantot: Waze, meklējot vietu sk pilskalni, vai Google maps, meklējot vietu sk pilskalni. Sekojiet no..

Lasīt vairāk (0)
Esi sveicināts SK Pilskalni!

Esam uzsākuši pamatīgus rekonstrukcijas darbus. Sapņi sāk piepildīties un pirmās oficiālās sacensības autokrosā tika veiksmīgi aizvadītas jau 13.februārī- Folkreisa un LAF krosa komisijas ..

Lasīt vairāk (1)