Svarīga informācija visiem sportistiem!

Svarīga informācija visiem sportistiem!

AUTOSPORTIST! Šī informācija tieši Tev.

Jāņu brīvdienas lēnām noslēdzas un tas nozīmē, ka lieliem soļiem tuvojas lielā autokrosa nedēļas nogale Sporta kompleksā „Pilskalni”.

No mūsu, SKPilskalni puses, lai viss notiktu laicīgi un saskaņoti, ir organizatorisks noteikums Folkreisa un Krosa komisijas braucējiem: sestdien, pēc apbalvošanas ceremonijas, tiks dota stunda laika sakārtot boksu vietu un atstāt dalībnieku parku, lai tajā var izvietoties nākošās dienas krosa braucēji. Sesdienas sacensību dalībniekiem, kuri vēros nākošās dienas startus no skatītāju rindām, tiks ierādīta vieta blakus DP, kur varēs iekārtot savu mītni.
Savukārt, tie Krosa komisijas braucēji, kuri piedalīsies sacensībās kā sestdien, tā arī svētdien, ir jāreģistrējas DP, līdz ar to, saglabāsies vieta un nebūs jādodas citur. Taču tie, kuri brauc TIKAI sestdien, vieta DP, tāpat kā Folkreisa braucējiem, būs jāatstāj!
Latvijas un Baltijas autokrosa braucēji, kuri būs piereģistrējušies DP un atbrauks laicīgi, piektdienas vakarā vai sestdien agri no rīta, varēs ieņemt savu boksu vietu. Ja plāno ierasties tikai sestdien vakarā, tad būs jāpaciešas, kamēr iepriekšējie dalībnieki atstās Jums paredzēto vietu!

________________________________________________
FOLKREISA DALĪBNIEKIEM UN TIEM KROSA KOMISIJAS BRAUCĒJIEM, KURI PLĀNO AIZVADĪT SACĪKSTI TIKAI SESTDIENĀ, NAV JĀREĢISTRĒ VIETA DALĪBNIEKU PARKĀ!

Pārējiem autokrosa braucējiem jāreģistrējas www.skpilskalni.lv sadaļā <Reģistrācija DP>. Reģistrācija tiks atvērta otrdienas (27.06) pēcpusdienā! Par to informēsim gan Facebook lapā, gan arī Pilskalnu mājas lapā!

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet ziņu facebook lapā.

Jūsu, SK Pilskalni!

Komentāri (
0
)

Pievienot jaunu komentāru