Aizvadīts Latvijas un Baltijas autokross Pilskalnos, cīņas par pirmajām pozīcijām līdz pēdējiem metriem

15.-16. jūlijā, Sporta kompleksā "Pilskalni", svelmainos laikapstākļos aizvadītas Latvijas autokrosa čempionāta un kausa, kā arī Baltijas autokrosa kausa sacensības. Pārsteigums skatītājiem ..

Lasīt vairāk (0)
Latvijas un Baltijas autokrosa sacensībās Pilskalnu autotrasē startēs 120 braucēji

Šajā nedēļas nogalē, 15.-16. jūlijā, Sporta kompleksā "Pilskalni" norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa, kā arī Baltijas autokrosa kausa sacensības. Autosporta notikums ..

Lasīt vairāk (0)
SACENSĪBU PROGRAMMAS IZMAIŅAS!

Tā kā sacensībās piedalīsies vairāk nekā 120 dalībnieki - ir pasākuma programmas izmaiņas!

Lasīt vairāk (1)
Autokross Pilskalnos jau 15. un 16. jūlijā!

15. un 16. jūlijā “Pilskalnos” norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 3. posma, kā arī Baltijas autokrosa kausa smagajām automašīnām 2. posma sacensības. PROGRAMMA: ..

Lasīt vairāk (0)
Ziemas posms ATCELTS!

Diemžēl prognozētie laika apstākļi un pieteikto dalībnieku skaits spiež mūs atcelt pasākumu! Cerējām līdz pēdējam brīdim, bet šoreiz apstākļi nebija mums par labu! Domājam, ka piekrīti - lie..

Lasīt vairāk (0)
Ziemas prieki Pilskalnos

Nākamajā nedēļas nogalē, 18. februārī, vēl centīsimies noķert ziemu aiz astes un aizvadīt otro Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa posmu. Sacensības dažādu apstākļu ietekmē februārī Pilskalnos nav nor..

Lasīt vairāk (0)
Pasākuma PROGRAMMAS IZMAIŅAS!

Sveiciens, autokrosa apmeklētāj! Tā kā pasākumam ir liels dalībnieku pieteikumu skaits - katrā sacensību dienā pārsniegs 90 - ir izmaiņas pasākuma programmā, un abas dienas sāks..

Lasīt vairāk (0)
Autokross un Folkreiss Pilskalnos 2022!

Prieks atkal vai no jauna uzrunāt Tevi, autokrosa skatītāj un atbalstītāj! 16. un 17.jūlijā “Pilskalnos” kā ik gadu norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa, Krosa komisijas kau..

Lasīt vairāk (1)
Uzmanību skatītājiem!

UZMANĪBU SKATĪTĀJIEM, KURIEM BŪS NEPIECIEŠAMĪBA TESTUS TAISĪT UZ VIETAS!   Lūdzu ieplānojiet laicīgu ierašanos trasē, laikā no plkst. 9 līdz 12 (abas dienas), jo ārpus no..

Lasīt vairāk (1)