Ziemas posms ATCELTS!

Diemžēl prognozētie laika apstākļi un pieteikto dalībnieku skaits spiež mūs atcelt pasākumu! Cerējām līdz pēdējam brīdim, bet šoreiz apstākļi nebija mums par labu! Domājam, ka piekrīti - lie..

Lasīt vairāk (0)
Ziemas prieki Pilskalnos

Nākamajā nedēļas nogalē, 18. februārī, vēl centīsimies noķert ziemu aiz astes un aizvadīt otro Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa posmu. Sacensības dažādu apstākļu ietekmē februārī Pilskalnos nav nor..

Lasīt vairāk (0)
Pasākuma PROGRAMMAS IZMAIŅAS!

Sveiciens, autokrosa apmeklētāj! Tā kā pasākumam ir liels dalībnieku pieteikumu skaits - katrā sacensību dienā pārsniegs 90 - ir izmaiņas pasākuma programmā, un abas dienas sāks..

Lasīt vairāk (0)
Autokross un Folkreiss Pilskalnos 2022!

Prieks atkal vai no jauna uzrunāt Tevi, autokrosa skatītāj un atbalstītāj! 16. un 17.jūlijā “Pilskalnos” kā ik gadu norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa, Krosa komisijas kau..

Lasīt vairāk (1)
Uzmanību skatītājiem!

UZMANĪBU SKATĪTĀJIEM, KURIEM BŪS NEPIECIEŠAMĪBA TESTUS TAISĪT UZ VIETAS!   Lūdzu ieplānojiet laicīgu ierašanos trasē, laikā no plkst. 9 līdz 12 (abas dienas), jo ārpus no..

Lasīt vairāk (1)
Autokross un folkreiss Pilskalnos 17. un 18.jūlijā!

Sveiks, autokrosa skatītāj! 17. un 18.jūlijā “Pilskalnos” kā ik gadu norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta, Baltijas kausa, Krosa komisijas kausa un folkreisa sacensības.   ..

Lasīt vairāk (2)
Folkreiss un Autokross Pilskalnos 18.-19. jūlijā.

PALDIES PAR PIETEIKUMIEM! No 17.07.2020. plkst. 14:00 Jūsu iesūtītos e-pastus vairs NEREĢISTRĒSIM!   Folkreiss un autokross sporta kompleksā "Pilskalni" BŪS! Ikgadējā aut..

Lasīt vairāk (13)
13.-14.jūlijs Pilskalnos!

Sestdiena, 13.07.2019. FOLKREISS un KROSA KOMISIJAS KAUSS 8.00 – 9.00      dalībnieku reģistrācija, dokumentu pārbaude 8.00 – 9.30      au..

Lasīt vairāk (4)
Folkreiss un KKK jau šajā nedēļas nogalē!

16.februārī Sporta kompleksā "Pilskalni" norisināsies Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa 3.posms, kā arī SK Pilskalni kauss Open 4500 klasei! Dalībniekiem, lūdzu, reģistrēt..

Lasīt vairāk (0)