Autokross Pilskalnos jau 15. un 16. jūlijā!

15. un 16. jūlijā “Pilskalnos” norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 3. posma, kā arī Baltijas autokrosa kausa smagajām automašīnām 2. posma sacensības. PROGRAMMA: ..

Lasīt vairāk (0)
Ziemas posms ATCELTS!

Diemžēl prognozētie laika apstākļi un pieteikto dalībnieku skaits spiež mūs atcelt pasākumu! Cerējām līdz pēdējam brīdim, bet šoreiz apstākļi nebija mums par labu! Domājam, ka piekrīti - lie..

Lasīt vairāk (0)
Ziemas prieki Pilskalnos

Nākamajā nedēļas nogalē, 18. februārī, vēl centīsimies noķert ziemu aiz astes un aizvadīt otro Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa posmu. Sacensības dažādu apstākļu ietekmē februārī Pilskalnos nav nor..

Lasīt vairāk (0)
Autokross un Folkreiss Pilskalnos 2022!

Prieks atkal vai no jauna uzrunāt Tevi, autokrosa skatītāj un atbalstītāj! 16. un 17.jūlijā “Pilskalnos” kā ik gadu norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa, Krosa komisijas kau..

Lasīt vairāk (1)
Folkreiss un Autokross Pilskalnos 18.-19. jūlijā.

PALDIES PAR PIETEIKUMIEM! No 17.07.2020. plkst. 14:00 Jūsu iesūtītos e-pastus vairs NEREĢISTRĒSIM!   Folkreiss un autokross sporta kompleksā "Pilskalni" BŪS! Ikgadējā aut..

Lasīt vairāk (13)
Folkreiss un KKK jau šajā nedēļas nogalē!

16.februārī Sporta kompleksā "Pilskalni" norisināsies Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa 3.posms, kā arī SK Pilskalni kauss Open 4500 klasei! Dalībniekiem, lūdzu, reģistrēt..

Lasīt vairāk (0)
Autokross Pilskalnos no 7.-8. jūlijam.

Autokross sporta kompleksā "Pilskalni" atgriežas! No 7. līdz 8. jūlijam norisināsies Folkreisa un Autokrosa sacensības, kurās, ar saviem un automašīnu spēkiem sacentīsies dažādu kl..

Lasīt vairāk (2)
LIVE: Autokross Pilskalnos notiek pilnā sparā!

Svētdiena, 10.07.2016. 20:00 Sacensības sporta kompleksā "Pilskalni" noslēgušās! Izdevās lieliski - aizraujošas cīņas un patīkami laikapstākļi! Apsveicam visu klašu u..

Lasīt vairāk (0)