Esiet sveicināti Sporta kompleksā Pilskalni

Sporta komplekss PILSKALNI ir autokrosa trase ar savu vēsturi un tradīcijām, kas meklējamas jau padomju gados. Šobrīd piedzīvo pozitīvas pārmaiņas, lai pie sevis uzņemtu autokrosa entuziastus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas!

Trase

Uzlabota un mainīta trases konfigurācija

Sociālie tīkli

Seko @skpilskalni iekš facebook, dr.lv, instagram

Skatītājiem

Lieliska pārredzamība, gandrīz. visos trases posmos

Jaunākie raksti

Uzmanību skatītājiem!

UZMANĪBU SKATĪTĀJIEM, KURIEM BŪS NEPIECIEŠAMĪBA TESTUS TAISĪT UZ VIETAS!   Lūdzu ieplānojiet laicīgu ierašanos trasē, laikā no plkst. 9 līdz 12 (abas dienas), jo ārpus noteiktā laika testus nebūs iespējams veikt, kā arī jārēķinās, ka veidosies rindas! Lai iekļūšana noritētu ātrāk, lūdzam pasākuma biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā! Spied šeit---> https://www.aula.lv/pasakumi/autokross-un-folkreiss-pilskaln..

Lasīt vairāk (1)
Autokross un folkreiss Pilskalnos 17. un 18.jūlijā!

Sveiks, autokrosa skatītāj! 17. un 18.jūlijā “Pilskalnos” kā ik gadu norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta, Baltijas kausa, Krosa komisijas kausa un folkreisa sacensības.     PROGRAMMA: 17.jūlijs – folkreiss un Krosa komisijas kauss: 9.00 – 10.15 brīvie treniņbraucieni 10.30 sacensību atklāšana, 1.kvalifikācijas brauciens Tālākā sacensību norises gaita tiks noteikta sacensību dienā.   18.jūlijs &nda..

Lasīt vairāk (2)
Folkreiss un Autokross Pilskalnos 18.-19. jūlijā.

PALDIES PAR PIETEIKUMIEM! No 17.07.2020. plkst. 14:00 Jūsu iesūtītos e-pastus vairs NEREĢISTRĒSIM!   Folkreiss un autokross sporta kompleksā "Pilskalni" BŪS! Ikgadējā autokrosa festivālā sacentīsies jau ierastās bagiju klases, kā arī šī gada jaunumi mūsu trasē- Xtreme,B6000,D12. Protams, būs arī salonauto spraigās cīņas un foklreisa trakulības. Kā parasti, ņem šašliku, grilu (pāris grili pieejami tiem, kuri..

Lasīt vairāk (13)
visi jaunumi

Sadarbības partneri

Seko mums: