Esiet sveicināti Sporta kompleksā Pilskalni

Sporta komplekss PILSKALNI ir autokrosa trase ar savu vēsturi un tradīcijām, kas meklējamas jau padomju gados. Šobrīd piedzīvo pozitīvas pārmaiņas, lai pie sevis uzņemtu autokrosa entuziastus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas!

Trase

Uzlabota un mainīta trases konfigurācija

Sociālie tīkli

Seko @skpilskalni iekš facebook, dr.lv, instagram

Skatītājiem

Lieliska pārredzamība, gandrīz. visos trases posmos

Jaunākie raksti

Ziemas posms ATCELTS!

Diemžēl prognozētie laika apstākļi un pieteikto dalībnieku skaits spiež mūs atcelt pasākumu! Cerējām līdz pēdējam brīdim, bet šoreiz apstākļi nebija mums par labu! Domājam, ka piekrīti - lietus un dubļaina trase visu dienu nav gluži tas, uz ko ceram, pavadot ziemas sacensību posmu! Šoreiz nekā, bet noteikti tiekamies SK Pilskalni Latvijas autokrosa čempionāta 3.posmā 15.jūlijā!

Lasīt vairāk (0)
Ziemas prieki Pilskalnos

Nākamajā nedēļas nogalē, 18. februārī, vēl centīsimies noķert ziemu aiz astes un aizvadīt otro Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa posmu. Sacensības dažādu apstākļu ietekmē februārī Pilskalnos nav norisinājušās kopš 2019. gada, tāpēc ar jaudu un aizraujošām cīņām jāatgūst nokavētais! Sacensību programma: 08:00 – 09:15 Dalībnieku reģistrācija un automašīnu tehniskā pārbaude 09:20 Dalībnieku sapulce 09:30 – 10:10 Brīvie t..

Lasīt vairāk (0)
Pasākuma PROGRAMMAS IZMAIŅAS!

Sveiciens, autokrosa apmeklētāj! Tā kā pasākumam ir liels dalībnieku pieteikumu skaits - katrā sacensību dienā pārsniegs 90 - ir izmaiņas pasākuma programmā, un abas dienas sāksim ātrāk!  

Lasīt vairāk (0)
visi jaunumi

Sadarbības partneri

Seko mums: