Latvijas autokrosa čempionāta 2017. gada sezona

Latvijas autokrosa čempionāta 2017. gada sezona

Kā ierasts, Latvijas autokrosa čempionāta pirmais posms norisināsies Smiltenē, sporta un atpūtas komplekā Teperisjau šīs nedēļas izskaņā - 30. aprīlī! Atklāšanas posmam pieteikušies 70 dalībnieki. Bet klusībā ceram, ka šis skaits varētu augt! Autosporta faniem tas patiktu, vai ne?

Ikkatrs no Jums, savās garāžās, garajos ziemas vakaros un pavasara brīvdienās cīnijies par to, lai sporta auto rūktu un kustētos uz priekšu, un mēs ticam, ka Jums tas ir izdevies!

Lielajos Latvijas un Baltijas autokrosa rīkošanas svētkos mēs esam jauniņie, taču pagājušais (2016.gads) mums deva stimulu un pārliecību, ka mēs varam un, pats galvenais, gribam, darīt vairāk, jaudīgāk, kvalitatīvāk! Mēs gribam, lai Tu - autosportist, lai Tu - līdzjūtēj, un arī Tu - skatītāj, pie mums vēlies atgriezties atkal un atkal. Lai Jums būtu ērti pārskatāma trase, lai tā būtu interesanta braukšanai un atpūtai!

Mūsu autokrosa svētki, jau otro gadu pēc kārtas, ir pats vasaras vidus. Divu dienu garumā, no 8. līdz 9. jūlijam, mēs Jūs visus gaidīsim sporta kompleksā PilskalniPirmajā dienā jutīsim līdzi Folkreisistiem un otrajā dienā vērosim Krosa klašu ieskaites braucienus, kā arī pasākuma odziņu - VISU KLAŠU FINĀLBRAUCIENUS!

Būvējamies mēs un būvējaties Jūs, lai katrā posmā sanāk labi pavadīt laiku un ikkatram no Jums tas ir vis veiksmīgākais. Turam īkšķus par visiem Jums! Aaaiziiiiet!!!

P.S. Portāla autocross.lv komanda mums piedāvā pārskatāmā un interesantā vaidā skatīt visus Latvijas autokrosa čempoināta posmu norises datumus un trases konfigurācijas.

Latvijas Čempionāts 2017 : Kalendārs from Autocross.lv on Vimeo.

 

Komentāri (
0
)

Pievienot jaunu komentāru