Piecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2017. gadu!

Piecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2017. gadu!

2016. gads mums, SK Pilskalniem, ir ļoti nozīmīgs, jo beidzot mēs īstenojām savu sapni, par ATKALATGRIEŠANOS Lavijas autokrosa apritē. 
Cik varējām, darijām paši, bet kā zināms, lai augtu un attīstītos, ir nepieciešams gan finansiāls atbalsts, gan palīdzīga roka fiziskos darbos.
Šis ir Neizsakāmi lielais PALDIES tiem, kas mums noticēja, kas bija ar mums jau no paša sākuma, kas palīdzēja sapņot un piepildīt sapņus!

*Pirmais PALDIES soļo pie Grandānu (ZS JAUNVIETAS) un Līču (ALKO) ģimenēm- Starta paka veiksmīgai attīstībai, saprotošas sievas, spēcīgi vīri, izpalīdzīgi brāļi un māsas!

*Otrais PALDIES Maševsku ģimenes uzņēmumam BAŠI- stumt, grābt un aizbērt mums vajadzēja daudz!!!

*Trešais PALDIES mūsu draugiem par kopā būšanu vienmēr, gan sacensībās, gan gatavojoties tām- Jānim Venderotam, Igoram Brasovam.

*Ceturtais PALDIES mūsu mediju grupai- Mārim Becītim, Kasparam Sēlim, Kasparam Siliņam (KG Dizains)- mūsu trakās idejas Jūsu talantīgajās rokās pārvēršas par šedevru!

*Piektais PALDIES Latvijas autombīļu federācijas Krosa komisijai par uzticēšanos mums un mūsu spējām.

*Sestais PALDIES tiem, kuri piedalijās talkā un kopīgiem spēkiem palīdzēja uzpost un sagatavot trasi vasaras posmam. Tas ir nenovērtējams atbalsts un pateicība Jums par izturību un vēlmi to darīt!

*Septītais PALDIES Jēkabpils novada domei par iesaistīšanos un finansiāla atbalsta sniegšanu!

*Astotais PALDIES Ošukalnam un Jēkabpils Dolomītam par palīdzību trases seguma nostiprināšanā un atjaunošanā.

*Par informatīvo atbalstu PALDIES arī Autocross.lv komandai, izdevumam Vērtīgs, Vidusdaugavas TV.

*Paldies sakām arī STANLEY, DeWALT, ARDEOLTAS, JJsistēmas, MITAU, CRAMO, ESKARO, PS Jaunvagulāni, ADONĪDS, SIA Kalna Veldres, Mūsu Lodzinieks, Auto Kada, Virši-A, Indāres, Tērē mazāk- par balvām, traktortehniku, logiem un durvīm!!!

*Un MEGA MILZĪGS PALDIES Jums- autosportisti un skatītāji! Tik liels cilvēku skaits un atbalsts sen pie mums nav ciemojies! Mēs darām visu, lai Jums pie mums patiktu!

Mēs, SK Pilskalni kolektīvs, JUMS vēlam
sirsnīgus,sniegainus un priecīgus Ziemassvētkus, kā arī
bezgalīgiem panākumiem, jautriem notikumiem piepildītu jauno
UGUNĪGĀ gaiļa gadu!

Tiekamies pie mums, 2017. gada sezonā!
Jūsu, SK PILSKALNI!
www.skpilskalni.lv

Komentāri (
0
)

Pievienot jaunu komentāru