13.-14.jūlijs Pilskalnos!

Sestdiena, 13.07.2019. FOLKREISS un KROSA KOMISIJAS KAUSS 8.00 – 9.00      dalībnieku reģistrācija, dokumentu pārbaude 8.00 – 9.30      au..

Lasīt vairāk (4)
Folkreiss un KKK jau šajā nedēļas nogalē!

16.februārī Sporta kompleksā "Pilskalni" norisināsies Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa 3.posms, kā arī SK Pilskalni kauss Open 4500 klasei! Dalībniekiem, lūdzu, reģistrēt..

Lasīt vairāk (0)
Autokross Pilskalnos no 7.-8. jūlijam.

Autokross sporta kompleksā "Pilskalni" atgriežas! No 7. līdz 8. jūlijam norisināsies Folkreisa un Autokrosa sacensības, kurās, ar saviem un automašīnu spēkiem sacentīsies dažādu kl..

Lasīt vairāk (2)
10.02 Folkreiss Pilskalnos

Šis, 2018. gads, iesācies ar pietiekamu sniega daudzumu mūsu pusē, tāpēc ar optimismu gaidam Ziemas Folkreisa posmu sporta kompleksā "Pilskalni", jau 10. februārī. Sākam kā ieras..

Lasīt vairāk (0)
LATVIJAS UN BALTIJAS ČEMPIONĀTA TIEŠRAIDE NO SPORTA KOMPLEKSA

http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/07072017-b_lc_autokross_4_posms_b

Lasīt vairāk (0)
 DEWALT DEMO TRUCK

Sporta kompleksā "Pilskalni" atgriežas mūsu, nu jau ikgadējais, atbalstītājs - DEWALT ar DEMO TRUCK. Tas ir busiņš, kurā tepat - trasē, pats varēsi izmēģināt dažādus instru..

Lasīt vairāk (0)
Malatesta Baltic pievienojas atbalstītājiem!

Malatesta Baltic ir kļuvuši par LAF Folkreisa Vasaras kausa 3.posma un Latvijas autokrosa čempionāta 4.posma sacensību oficiālajiem atbalstītājiem! Ar prieku paziņojam, ka specbalvas - 2x MALAT..

Lasīt vairāk (0)
Svarīga informācija visiem sportistiem!

AUTOSPORTIST! Šī informācija tieši Tev. Jāņu brīvdienas lēnām noslēdzas un tas nozīmē, ka lieliem soļiem tuvojas lielā autokrosa nedēļas nogale Sporta kompleksā „Pilskalni&rdquo..

Lasīt vairāk (0)
Autokross Pilskalnos 8. un 9. Jūlijā

Autokrosa sezona uzņem apgriezienus! 8. un 9. jūlijā, autokrosa svētki sporta komplēksā "Pilskalni". Divu dienu garumā tiks aizvadīti gan folkreisa, gan arī Latvijas un Baltijas čempionāt..

Lasīt vairāk (0)