Esiet sveicināti Sporta kompleksā Pilskalni

Sporta komplekss PILSKALNI ir autokrosa trase ar savu vēsturi un tradīcijām, kas meklējamas jau padomju gados. Šobrīd piedzīvo pozitīvas pārmaiņas, lai pie sevis uzņemtu autokrosa entuziastus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas!

Trase

Uzlabota un mainīta trases konfigurācija

Sociālie tīkli

Seko @skpilskalni iekš facebook, dr.lv, instagram

Skatītājiem

Lieliska pārredzamība, gandrīz. visos trases posmos

Jaunākie raksti

LATVIJAS UN BALTIJAS ČEMPIONĀTA TIEŠRAIDE NO SPORTA KOMPLEKSA

http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/07072017-b_lc_autokross_4_posms_b

Lasīt vairāk (0)
 DEWALT DEMO TRUCK

Sporta kompleksā "Pilskalni" atgriežas mūsu, nu jau ikgadējais, atbalstītājs - DEWALT ar DEMO TRUCK. Tas ir busiņš, kurā tepat - trasē, pats varēsi izmēģināt dažādus instrumentus un uzdot jautājumus speciālistam. Stends būs atvērts un gaidīs klientus abas sacensību dienas! Nestāvi malā! Ja interesē - nāc, jautā, izmēģini! Tiekamies SK Pilskalni!  

Lasīt vairāk (0)
Malatesta Baltic pievienojas atbalstītājiem!

Malatesta Baltic ir kļuvuši par LAF Folkreisa Vasaras kausa 3.posma un Latvijas autokrosa čempionāta 4.posma sacensību oficiālajiem atbalstītājiem! Ar prieku paziņojam, ka specbalvas - 2x MALATESTA M+S 200 riepas iegūs labākais folkreisa braucējs, bet 4x MALATESTA M35 Autocross Super Soft riepas viņi dāvinās uzvarētājam Baltijas kausa Buggy 1600 klasē! Tiekamies 8.un 9.jūlijā sporta Kompleksā Pilskalni netālu no Jēkabpils.

Lasīt vairāk (0)
visi jaunumi

Sadarbības partneri

Seko mums: